Нові надходження


  

    Шевченко, Т. Думи мої... [текст]: вибрані поезії / Т.Шевченко; упоряд. Р. Чилачави. – К.: Дніпро, 2013. –   212 с.

    
     У книжку ввійшли вибрані поетичні твори класика української літератури Т.Г.Шевченка українською та грузинською мовами. У виданні використані роботи із спадщини Т.Г.Шевченка - художника.      Коваль, М.В. Невідома Україна: історія фортифікації ХХ ст. Міфи і реалії [текст] / М.В. Коваль. – К.: Вид-во "Фелікс", 2013. – 368 с.

    Україна - унікальна не тільки своїм геополітичним розташуванням держава. У жодній країні світу не зібрано на такій незначній за площею території такої величезної кількості різнорідних за формою і будовою фортифікаційних об'єктів. Видання розраховане на фахівців-істориків та археологів, викладачів, студентів та тих, хто цікавиться археологією та історією України.   
     Шкіря, В. Таємниця Смерекового замку [текст]: казки / В.Шкіря. – Ужгород: Карпати, 2013. – 232 с.


    До цієї збірки увійшли кращі твори знаного закарпатського прозаїка Василя Шкірі, чиї авторські казки однаково адресовані як малятам, так і дорослим.


     Яневський, Д.Б. Проект "Україна". Відомі історії нашої держави [текст] / Д.Б. Яневський. – Харків: Фоліо, 2014. – 287 с.

    У книжці розповідається про те, що відбувалося на Україні з Х ст. до об'єднання 1386 року Королівства Польського та Великого князівства Литовського, а потім - до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва.


    Естерхазі, Петер. Небесна гармонія [текст]: роман / П.Естерхазі. – Харків: Фоліо, 2013. – 415 с.


    Цей роман називають одним із найколоритніших європейських романів за останні 50 років. В ньому  Петер Естерхазі з іронією відтворив історію своєї сім'ї, знаменитої угорської родини, що протягом століть переживала як високі злети, так і стрімкі падіння.     Третяк, А. Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні [текст] / А.Третяк. – К.: АВІАЗ, 2013. – 168 с.


   Книга розрахована для дітей молодшого шкільного віку. Для тих, хто хоче ближче познайомитися з Україною, торкнутися багатств нашого краю та відвідати його цікаві місцини.