вівторок, 17 лютого 2015 р.


Працівники культури, зокрема бібліотеки району долучилися до акції,  яка відбулася сьогодні, 12 березня,по всій території краю "Закарпаттю - чисте довкілля"

на фото працівники с. Терново



на фото працівники с. Вишоватий



На фото працівники смт. Буштино 




На фото працівники районної бібліотеки пересаджують квіти



Сьогодні біблотекарі філії №10 в смт. Тересва займалися благоустроєм  парку перед Тересвянською селищною радою. 


Працівники бібліотеки с. Колодне

бібліотека с. Петрушів
с. Грушово


c. Біловарці



с. Новоселиця

На фото сільський голова Новоселиці та зав. бібліотекою 

с. Дулово


До дня 8-березня був проведений дитячий ранок в школі спільно з бібліотекою с. Дулово "Хай святиться імя твоє-  Мамо" з учнями 6-класу.

До 202-річниці дня народження Шевченка у Дулівській бібліотеці була проведена літературно музична композиція: Слово Шевченка живе і вічно буде жити.



До 202- річниці від дня народження великого поета, палкого патріота нашої України,Тараса Григоривича Шевченка у бібліотеці с. Велика Уголька, проведено бесіду-діалог "Шеченкове слово у серці моєму" та оформлено тематичну виставку "ТАРАС ШЕВЧЕНКО - України син". Захід розпочався з такими словами:
Тарасе, наш Кобзарю, всюди 
Приходиш нині ти, як свій, 
Тебе вітають щиро люди 
На всій Україні моїй. 





9.03.2015 року бібліотекою с.Вонігово було проведено Шевченківські читання "І оживе добра слава - Слава України" та презентація виставки "Безсмертна Кобзарева слава"




   Шевченківські Дні в с. Лази
 До відзначення 202-ї річниці від дня народження видатного українського поета Т Шевченка, в актовому залі Лазівської школи початкових класів, пройшов конкурс на найкраще декламування віршів поета. 
В конкурсі брали участь учні 2,3,4 класів. Завуч Волос Г.І. розповіла дітям про важке життя поета, познайомила з його творчістю, а  зав. бібліотекою Токар Т.В. організувала для присутніх  книжкову виставку "Тарас Шевченко - великий син свого народу". Журі в кінці виступів всіх учасників, визначило переможців : Цубера Яна - 2-Б клас, Гайналій Даніела - 3-А клас, Юришинець Анастасія - 4-Б клас та Карпа Габріела - 4-А клас, які були нагороджені грамотами.





202-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка  Вишоватська сільська бібліотека-філія  разом з юними користувачами провела літературний колаж «Читаймо Тараса вчімось, у нього». Спочатку присутні слухали про життя і творчість Кобзаря, потім учасники читали поезії Т. Шевченка «Муза», «Дві тополі»,   «Садок вишневий…»





Вшанували Кобзаря в с. Руському Полі

Щороку  весна нагадує нам про Тараса, про незбагненну суть його Слова. І тоді стає святково на душі, радісно на серці. Тому працівниками бібліотеки  та будинку культури с. Руське Поле було проведено літературно -музичну  композицію  «Кобзарева струна не вмирає» та організовано  книжкову виставку «Вічне Тарасове слово».                                                                                                                                    Приймали участь в проведенні свята Іван Думнич, Микицей О., Сасин С., Білей Л., Ташкова Д., Баранова А., Патяник В., Айденян А.,Руснак А. ,Пазак Д.






До 8 березня проведено родинне свято разом з учнями 4-Б класу (класовод Мурга Т.М. та вихователем Маджара Л.М.) до якого долучилася зав.бібліотекою-філією Токар Т.В. Під час якого діти розказували вірші своїм матусям, співали пісні та проводили різноманітні конкурси. Після виступу жінкам подарували власно руч виготовлені квіти та листівки з побажаннями, на кінець всі присутні пригощались тістечками





Виготовлення листівок до 8 березня учнями 7-8 класів відбулося в бібліотеці-філії с. Добрянське





В бібліотеці с. Підплеша до " 8 Березня " була проведена літературна година "Весна іде радість несе"






До 8 березня зав. бібліотекою с. Топчино було організовано та проведено спільно з вчителями Топчинської ЗОШ І-ІІ ст. свято 
"Жінка - велична"
В конкурсно-розважальній програмі діти виступали, співали, танцювали…



В бібліотеці с. Підплеша до 202 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка  оформлено виставку "Земний уклін тобі Кобзаю" та проведено літературний ранок " Життя слова Шевченка"





  Весна – найпрекрасніша пора року. Саме в цю пору до нас приходить прекрасне жіноче свято весни, надії і любові. Тож, напередодні цього свята у бібліотеці с. Ганичі разом з працівниками будинку культури та користувачами бібліотеки було проведено майстер–клас «Квіти своїми руками – для рідної мами»



Жіночий день… І Тарасова весна…
...Сонце світить… Пташки щебечуть… Вже перші проліски зацвіли… Прийшла весна…
3 березня, в Будинку культури с. Красна, відбулася концертна програма для прекрасної половини людства «Жінко, ти завжди велична!» до Міжнародного свята 8-го березня.
До цього свята готувалися старанно всі учасники дійства. Майже тиждень всі дружньо відвідували репетиції, щоб здивувати своїх матусь. І ось день настав. В обідню пору до сільського Будинку культури почали приходити гості свята: матусі, бабусі, учителі, працівники поштового відділення, сільської ради, амбулаторії  та просто усі друзі. За декілька хвилин приміщення було заповнене вщент. Приємною несподіванкою був приїзд помічника народного депутата В. Петьовки Ігора Івановича Грабара та журналістки районної газети «Дружба» Наталії Маджара.
… І ось пора. Вступне слово промовила завідуюча Будинком культури М.М.Сойма. Подякувала всім за те, що знайшли час прийти до нас. Ведучі нашого заходу джентльмени Віталій і Владислав зі сцени прославляли всіх представниць прекрасної статі і одне за одним запрошували до виступів учасників дійства. Діти у віршах оспівували своїх матерів, бабусь, подруг – усіх жінок. Вітали жінок і віршами на англійській мові. Виступали і юні музиканти Василь Сойма на гітарі заграв і заспівав  пісню  «Мамо» (автор Андрій Кузьменко), сопілкою порадував нас Микола Петровці. Звичайно, лунав спів наших юних талантів. Юрій Дзвеняк виконав народну пісню «Чорнобривці» та актуальну тепер пісню «Мати-емігрантка» чим до сліз зачепив жінок в залі.  Мар’яна Носа виконала пісню «Мамина хатина». До слова запросили і місцеву поетесу Марію Грицан, яка всіх привітала своєю неповторною лірикою.
Та у весняний день ніхто не забув і про відомого письменника, народженого в березні – про Тараса Григоровича Шевченко. Ведучі розповіли про важку долю поета, а діти продекламували його вірші. Також з віршем присвяченим Шевченку Марії Грицан «Сину України» порадувала всіх Світлана Савула учасниця районного конкурсу читців-декламаторів "До висот Шевченкового слова..." Цікавою родзинкою концертної програми стало акапельне виконання пісні «Думи мої, думи» у виконанні Мар’яни Носа.
Багато вітань почули присутні від директора школи Марії Михайлівни Сойма, голови вела Марії Михайлівни Носа. А  гість свята І.І. Габор дізнався про благодійну акцію «Подаруй книгу Краснянській бібліотеці», що проводиться бібліотекою, урочисто подарував сільській бібліотеці більше ста книг для дітей молодшого та шкільного віку.
Ось така вона – ВЕСНА!!!
Олеся Грицан,      
провідний бібліотекар, с. Красна.











Благодійна акція «Подаруй книгу Краснянській бібліотеці» відразу принесла свої результати. Односельчани дарували книги та підписували їх для читачів.
Про акцію почули скрізь, адже оголошення були розміщені на всіх інформаційних сайтах району та в соціальних мережах. Завдяки голові села Красна про це дізнався і народний депутат Василь Петьовка.
Отож 3 березня, саме в день коли в селі відбувався святковий концерт до Міжнародного жіночого дня, помічник народного депутата Ігор Іванович Грабар  подарував бібліотеці більше ста книг для дітей. Серед них є біля 30 книг з казками, більше 10 книг - дитячі енциклопедії, 12 книг Марії Грицан, адже ці книги самі актуальні в нашій бібліотеці. А решта книг – позакласного читання для середнього шкільного віку.
Радості дітей та моїй радості не було меж. Щиро дякую всім хто подарував нам книги.
Акція діє протягом року – тож чекаємо на вас.
 Бібліотекар філії Олеся Грицан.




Читачі в бібліотеці смт. Тересва вчаться працювати з словниками біля полиці " 2016 - Рік англійської мови в Україні"




В бібліотеці села Велика Уголька проведено до Міжнародного жіночого дня 8- Березня майстер–клас «Бархатисті рученята». Запрошено представника компанії «tianDe».




В с.Петрушів до Шевченківських днів було проведено літературну годину "Шевченко дух нації".Твори Тараса Шевченка актуальні, і сьогодні як ніколи, він закликав обєднуватися у боротьбі за Україну відстоювати територіальну цінність. бути спражніми синами й дочками своєї Батьківщини.



4 березня в  Вишоватській  бібліотеці  спільно з сільським клубом   було організовано  для учнів   майстер–клас  з виготовлення подарунку для мами до весняного свята 8 березня! Адже, що може бути приємнішим для матусі, як не подарунок, виготовлений своїми руками. Нехай цей подарунок буде трошечки незграбний, вимазюканий у клеї та з нерівними краями, але зроблений з любов`ю та щирою дитячою душею!Учні із великим захопленням розфарбовували та вирізували декоративну прикрасу у формі вісімки та букет з квілінгу «секретний» весняний подарунок.  




            

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, 
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

                    З повагою, колектив ЦРБ!

Літературна година відбулася в бібліотеці с. Бедевля "Вічнозелений сад поезії Лесі Українки" до 145-річчя від дня народження української письменниці



До 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки в бібліотеці-філії №37 с. Чумальово проведено літературний вечір «Леся Українка – дочка Прометея». 

       До цієї дати в бібліотеці оформлено виставку  «Поетична світлиця Лесі Українки».
     Вечір відкрила зав. бібліотекою  Орсаг Н.А., яка розповіла про мужню українку, що була і є взірцем служіння рідному народові.  Учні 9 класу разом з вчителем філологом  Мартинюк М.Ю. розповіли про життєвий шлях Лесі Українки. Декламували її поезії: Стойка Олена,  Стойка Діана, Розман Євгенія, Липчей Вікторія, Бабич Валентина. Особливо інтригуючою вийшла сценка «Інтерв'ю з Лесею Українкою». Роль Лесі Українки виконала Розман Євгенія, а роль журналіста – Стойка Максим.
    Леся Українка і сьогодні з тими, хто прокладає людству шлях до кращої долі. Нехай же буде вічною і наша пам'ять про неї.





Подарунок, зроблений своїми руками, таїть у собі тепло і особливу чарівність.
Працівниками будинку культури та  бібліотеки с. Руське Поле  було проведено майстер–клас «Букет квітів»  з гуртківцями художньої самодіяльності.





У бібліотеці-філії  с. Велика Уголька проходить Акція "Збирай кришечки! Допомога - починається з тебе" "Пластикові кришки для протезів пораненим в АТО". 
До цієї акції приєдналися дорослі та маленькі коростувачі бібліотеки.





Сьогодні, 26 лютого, відбулася виробнича нарада працівників бібліотечних закладів.

На нараді було обговорено ряд питань: 
- про підготовку  до районного конкурсу читців-декламаторів "До висот Шевченкового слова", уточнення списку учасників поінформувала директор ЦБС - Ключкей І.С.
Також нагадала про участь у Всеукраїнській програмі благодійного фонду «Овес» «Збирай кришки на виготовлення протезів для воїнів АТО» та подякувала за активну участь у благодійній акції бібліотекам-філіям сс. Тересва, Красна, які вже принесли до районної бібліотеки частину зібраних кришок.
- Про планування на березень місяць та звітність, тобто оцінку та аналіз проведених заходів за лютий, поінформувала зав. методичним відддлом - Нодь Н.К. 
-Про конкурс "Книгоманія" та "Закарпатя читає дітям" доповіла зав. ЦДБ - Федина В.В.
Також на нараді всім працівникам було надано анкетування по роботі юнацтвом та розроблено інформаційно-методичні листи до 2-ї річниці Небесної сотні та до 145-річчя від дня народження Лесі Українки. 




Краснянська бібліотека, уже більше року є членами Книжкового Клубу «Бібіофонтан».
26 лютого з відділення «Нової пошти» було забрано дві подарункові книги «Вітер з-під сонця».
Надіємося що ці книги принесуть багато задоволення нашим юним читачам.

Видавництво «Фонтан казок» і книжкова фабрика «Юнісофт» безкоштовно передають бібліотекам дві тисячі примірників актуальної книжки для молодших підлітків. Це книга Оксани Лущевської з ілюстраціями Яни Гавриш «Вітер з-під сонця».
Чому саме ця книжка? Повість «Вітер з-під сонця» – напрочуд тонка, делікатна, а разом із тим гостра і актуальна розмова саме з сучасними молодшими підлітками саме про їхнє життя, їхнє світобачення, їхні не надумані, не книжні, а реальні проблеми – як психологічні, так і соціальні. Це зворушлива історія про перше кохання, про біль утрати рідної людини, про становлення юної особистості. Повість – один із переможців конкурсу «Напишіть про мене книжку!», метою якого було знайти твори, у героях яких сучасні українські молодші підлітки могли б «упізнати себе». А профільний інтернет-портал дитячої літератури «БараБука» назвав авторку повісті Оксану Лущевську «дитячим прозаїком року». Повість вийшла в резонансній серії «Книжка про мене», покликаній зацікавити актуальним читанням дітей 10-14 років.

Легендарна поетеса - Леся Українка

Літературно-музична композиція з нагоди вшанування 145-річчя від дня народження славній Лесі Українці,  пройшла в районній бібліотеці 25 лютого, яку доповнила книжкова виставка з атрибутикою "Горить моє серце".
В масовому заході прийняли участь учні 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В. Гренджі-Донського, практиканти Ужгородського коледжу культури і мистецтв Церкуник Андріана Андріївна та Антоній Марія Михайлівна. В ролі маленької Лесі виступила користувачка Добрянської бібліотеки-філії Емілія Токар, в ролі дорослої – Андріана Церкуник.
 Нехай нев’янучими квітами вплітається у вінок безсмертя. Хай звучить слово Лесі і слово про Лесю. Вогонь пісень Лесі Українки палає, це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога. Донька Прометея,як назвали її люди, несла їм вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків. 








Міжнародний день рідної мови — це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.  Тому працівниками будинку культури та бібліотеки с. Руське Поле проведено літературно–музичну композицію «Рідна мова чиста , як роса».  В проведенні заходу брали участь гуртківці художньої самодіяльності та користувачі бібліотеки.





«До тебе, Україно, наша бездольна мати, 
струна моя перша озветься»  

        До 145 річниці від дня народження Лесі Українки в Краснянській бібліотеці  була оформлена тематична поличка та проведена літературна година з учнями школи.  Учням було розказано про складний життєвий шлях поетеси, про її творчість. Також було прочитано уривок найпопулярнішої драми-феєрії «Лісової пісні», яка є однією з найпопулярніших серед читачів бібліотеки. У чорновому варіанті драма була написана влітку 1911 року в Кутаїсі впродовж 10-12 днів. Остаточне доопрацювання та редагування твору тривало до жовтня того ж року і саме цього ж року 105 років виповнюється неймовірно-прекрасній драмі.






24 лютого, в Солотвинській бібліотеці була організована подорож  сторінками казок: «Із скарбниці казкарів світу Братів Грімм», присвячений 230-річчю від дня народження німецького казкаря Вільгельма Грімма.
Брати Грімм є одними з найбільш відомих казкарів Європи. І в наші дні казки братів Грімм посідають гідне місце в колі дитячого читання. Білосніжка і семеро гномів, Хлопчик–мізинчик, Бременські музики — знайомство з цими героями для мільйонів малюків в усьому світі стало першим знайомством із німецькою культурою.
Під час заходу для дітей було проведено цікаву вікторину по казках братів Грімм. Вони активно відповідали на запитання і показали гарні знання казок. Переможців нагородили цінними призами.

Народні казки, які сторіччями передавалися з покоління в покоління в усних переказах, дійшли до нашого часу в письмовому вигляді завдяки братам Якобу та Вільгельму Грімм. Перекладені багатьма мовами, вони стали улюбленими у дітей із найрізноманітніших куточків планети. 






Небесна сотня відійшла у вічність 
Героям СЛАВА не пусті слова 
І пам’ятником хай вам стане 
Нова країна сильна та міцна! 
Слава Україні!!! 

В сільській бібліотеці с. В.Уголька працівниками культури М.А.Угляй та Г.М Апшай було проведено годину памяті та оформлено тематичну полицю «У нашій памяті вони назавжди залишилися» до дня пам’яті героїв Небесної Сотні




В бібліотеці-філії смт. Тересва вихованці гуртка "Умійко" виготовляли квіти по техніці орігамі - патріотичні листівки, які подарували голові Тересвянської селищної ради Олексію В.І та секретарю Світлику Д.Д., а також головлікарю Парасичу В.В.



ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.
До вшанування другої річниці Героїв Небесної Сотні в Лазівській сільській бібліотеці разом з учнями школи 3-Б класу (Мурга Т.М.) Була проведена поетично-патріотична година "Поезія синього неба". З вступним словом виступила Токар Т.В. зав. бібліотекою, під звуки мелодії "Пливе кача" діти декламували вірші про учасників майдану, які загинули в ті дні. На завершення вшанували Небесну Сотню хвилиною мовчання та  виконали Гімн України.
         


    

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні з учнями 8 класу огранізовано працівниками культури с. Дулово


 ПАМ’ЯТЬ, ЯКОЮ НАМ ЖИТИ
                                               
Бібліотечні та клубні працівники с. Перушів влаштували годину-пам’ять до дня пам’яті героїв Небесної Сотні. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.        
                                                                                     


 Сьогодні, 20 лютого,  користуваі бібліотеки-філії №10 смт. Тересва, зав. бібліотекою Новаленко А.В. та голова Тересвянської селищної ради Олексій В.І. вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані Незалежності та  запалили свічки біля пам’ятної дошки "Небесна сотня" 



"Мова наша солов’їна" під такою назвою в бібліотеці с.Терново проведено мовознавчу годину до Міжнародного дня рідної мови з метою підтримки мовного і культурного різноманіття, виховання любові до рідної мови. Доповненням слугувала книжкова виставка "У мові вся доля народу"






«Коли до серця крадеться тривога,―
 За долю України я боюсь,―
 З молитвою звертаюся до Бога
І мовою вкраїнською молюсь»

Що є найцінніше в житті кожної людини?
Рідна мати, рідна земля, рідна мова.
У рідному слові початок усіх початків людського буття.
До Міжнародного дня рідної мови в Солотвинській бібліотеці-філії №9, було проведено літературну годину:
«Безцінна спадщина мого народу», з користувачами, учнями 5-7 класів. Користувачі декламували вірші та співали пісні про красу рідного слова.
Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.
Бажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово ― щастя, натхнення, добра, миру , світлого майбутнього.



 "Небесна сотня - всіх памятаємо" 

До другої річниці смерті людей на Майдані Незалежності в  Краснянській загальноосвітній школі був проведений інтерактивний вечір пам’яті. Учасники, учні дев’ятих класів провели цікавий урок-згадку. Вкінці уроку всі дружно переглянули документальний фільм «Революція гідності».


Акція "Запали свічку героям Небесної Сотні" в бібліотеці с. Біловаці

Акція "Збирай кришки " Допомога - починається з тебе!"
 Активні користувачі бібліотеки - філії №39 
с. Біловарці долучаються до цієї акції



В бібліотеці-філії №16 спільно з клубними працівниками  с. Ганичі  пройшла година пам’яті "Небесна  сотня у вирій политіла" до дня  героїв  Небесної сотні


Літературна година "Плекатимеш мову - цвістимуть слова" до Дня рідної мови відбулася в с. Дулові спільно із школою 


В бібліотеці с. Підплеша, в цієї неділі, 21 лютого, проведено  літературний ранок "Мова рідна, слово рідне" до Дня рідної мови


В бібліотеці-філії № 65 с. Підплеша, 19 лютого, проведено годину вшанування пам’яті героїв Небесної сотні "Герої не вмирають"


Не так давно в бібліотеці с. Красна проходить акція «ПЛАСТИКОВІ КРИШКИ ДЛЯ ПРОТЕЗІВ ПОРАНЕНИМ  В АТО», і вже немає міста для кришечок, що дуже радує. Протягом декількох днів діти принесли до бібліотеки понад п’ять кілограм пластикових кришечок і це ще не кінець. Юні патріоти хочуть допомогти пораненим солдатам адже розуміють, що бійці віддали своє здоров’я аби ми жили в мирі.



До річниці виведення військ з Афганістану в бібліотеці с. Новоселшиця розроблена книжкова полиця за назвою «Їх долі обпалені війною».

На передодні 27-ї річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, в честь Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав в бібліотеці с. Новоселиця пройшла зустріч з воїнами-афганцями «Ціна чужої війни», для того, щоб теплими словами вдячності подякувати землякам, ветеранам локальних війн за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку в інших державах. З нагоди  цієї події голова села В.В. Орябко та інспектор по військовому обліку Т.В.Томишинець  вручили воїнам подяки за відвагу. Нашим гостям і присутнім ми побажали здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься – Україною



Зустріч з воїном-афганцем у бібліотеці
с. Чумальово

Ведуча зустрічі, Лях Віра, розповіла, що 27 років минуло з того часу, коли було виведено війська з Афганістану, а час і досі не загоїв рани. На свято запрошені учнів 4-5 класів. 
Метою цього заходу було розширити знання учнів про історичні події афганської війни.
Учасник цієї війни Францух В.В. прийшов на зустріч і розповів, що перед його очима і сьогодні жахливі картини боїв, обличчя товаришів, які загинули, а ночами сняться кошмарні сни.

Вікторія Павлючок, від імені підростаючого покоління,  пообіцяла ніколи не забувати мирне життя, гарно вчитися, щоб бути гідними тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення.


В районній бібліотеці для дорослих та бібліотеках-філіях району проходить акція  

«Збирай кришки! Допомога - починається з тебе»! Це акція від благодійного фонду ОВЕС «ПЛАСТИКОВІ КРИШКИ ДЛЯ ПРОТЕЗІВ ПОРАНЕНИМ В АТО».

Акція діятиме до кінця року!

Просимо всіх користувачів, жителів та гостей міста долучитися до акції! Скриньки для здачі кришок є у нас, тобто в районній бібліотеці та бібліотеках-філіях району.

 Кришки можуть бути не тільки від пляшок з водою, але й від кетчупа, майонеза, кефіра, йогурта, пляшок із соку та ін.


Наша адреса: Тячів, Незалежності, 54.

До дня Святого Валентина в бібліотеці проведений майстер-клас по виготовленню валентинок  під назвою «Вічна таїна любові». Де користувачі мали чудову нагоду навчитися виготовляти власноруч Валентинки у формі серця, щоб подарувати своїм найближчим і найдорожчим людям. 
Також з нагоди цього дня проведена бесіда   «Щаслива мить кохання». Саме сьогодні 14 лютого, ми звертаємось до теми кохання, бо сьогодні надзвичайний день. День Святого Валентина – Всесвітній  день закоханих. Мрія кожної дівчини – стати неповторною коханою. До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання одне  з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом. Тож на сам кінець учасники побажали присутнім нехай у їхньому житті  завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного. Отож треба чекати світлого кохання воно обов’язково прийде до ваших сердець, треба тільки надіятися і вірити всією душею . З днем Святого Валентина!


КОЛЕКТИВ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ!


Рік Августина Волошина Історична довідка  Верховна Рада України та Закарпатська і Львівська обласні ради проголосили 2024 рік – роком Август...