
Гжегож Касдепке знайомить дітей з Олімпом, горою, де живуть грецькі боги, які без угаву бенкетують і веселяться. А ще - із Грецією звичайних смертних, де живуть люди й міфічні створіння. Робить це автор так кумедно й так незвично, що цю книжку із задоволенням читатимуть не лише дітлахи!
Лоренс, С. Дивовижні жінки [Текст] / С. Лоренс. - К. : КМ-БУКС, 2019. - 128 с.

Пригоди Барона Мюнхаузена [Текст] / переказ Т.Вакуленко. - Х.: ВД "Школа", 2019. - 192 с.
До уваги читачів пропонується найбільш повна версія пригод дотепного вигадника і кмітливого мисливця - барона Мюнхаузена.
Шаповал, Ю.І. Мить історії: 366 мініатюр про людей і події [Текст] / Ю.І. Шаповал. - К.: Парлам. вид.-во, 2019. - 400 с.

Таїрова-Яковлева, Т.Г. Гетьмани України. Історії про славу, трагедії та мужність [Текст] / Т.Г. Таїрова-Яковлева. - К.: ТОВ "Вид.-во Кліо", 2019. - 424 с.

Мартін, Дж.Р.Р. Вогонь і кров. За триста років до "Гри престолів" [Текст]: роман / Дж. Мартін. - К.: КМ-Букс, 2019. - 672 с.
Під пером славнозвісного автора "Пісні льоду й полумя" оживає захоплива історія Таргарієнів. "Вогонь і кров", що за масштабами не поступається "Історії занепаду й загибелі Римської імперії" Едварда Гіббона, це перший том вичерпної двотомної хроніки Таргарієнів, яка дозволить читачеві по-новому поглянути на мінливу, частенько криваву, але незмінно яскраву історію Вестеросу.

Грабовський, С. Генії проти ідіотів: Алгоритми української історії [Текст] / С. Грабовський. - К.: "Стилос", 2019. - 448 с.
Що реально внесла Україна у світову колиску талантів та досягнень? Ким та чим насправді варто пишатися нашому народові? Хто вони - ті генії, які є нашою славою? Україна в цьому сенсі досі "невідома самій собі", вона живе в полоні міфів, котрі утворюються як прихильниками "Сходу", так і "Заходу". Водночас спроби офіційного визначення "великих українців" обходять увагою багатьох унікальних особистостей, народжених на наших теренах. тільки нині вони повертаються з багаторічного забуття, щоби постати перед нами в усій величі свого таланту.
Щоткіна, К. Хроніки Томосу [Текст] / К. Щоткіна. - Х.: Віват, 2019. - 304 с.

У книжці наведено відомості про виникнення, формування і становлення української церкви, висвітлено гострі питання, що назрівали протягом століть: еволюції та незалежності української кафедри, втрачених і збережених традицій, зв'язку політичних і церковних векторів розвитку нації...

Доленга-Мостович, Т. Знахар [Текст]: роман / Т. Доленга-Мостович. - Львів: Урбіно, 2018. - 304 с.
Довоєнна Польща. Родинна трагедія змінює все життя геніального хірурга Рафала Вільчура. Від нього йде кохана дружина, забравши із собою маленьку доньку. Того ж таки дня професор Вільчур опиняється на вулиці, де волоцюги побачивши в нього велику суму грошей, вивозять його за місто і, вдаривши по голові, покидають непритомного. Отямившись, Вільчур не пам'ятає, хто він і де живе. Так починаються довгі роки його поневірянь...


Шевченко, Т. Думи мої... [текст]: вибрані поезії / Т.Шевченко; упоряд. Р. Чилачави. – К.: Дніпро, 2013. – 212 с.
У книжку ввійшли вибрані поетичні твори класика української літератури Т.Г.Шевченка українською та грузинською мовами. У виданні використані роботи із спадщини Т.Г.Шевченка - художника.
Коваль, М.В. Невідома Україна: історія фортифікації ХХ ст. Міфи і реалії [текст] / М.В. Коваль. – К.: Вид-во "Фелікс", 2013. – 368 с.
Україна - унікальна не тільки своїм геополітичним розташуванням держава. У жодній країні світу не зібрано на такій незначній за площею території такої величезної кількості різнорідних за формою і будовою фортифікаційних об'єктів. Видання розраховане на фахівців-істориків та археологів, викладачів, студентів та тих, хто цікавиться археологією та історією України.

Шкіря, В. Таємниця Смерекового замку [текст]: казки / В.Шкіря. – Ужгород: Карпати, 2013. – 232 с.
До цієї збірки увійшли кращі твори знаного закарпатського прозаїка Василя Шкірі, чиї авторські казки однаково адресовані як малятам, так і дорослим.
Яневський, Д.Б. Проект "Україна". Відомі історії нашої держави [текст] / Д.Б. Яневський. – Харків: Фоліо, 2014. – 287 с.
У книжці розповідається про те, що відбувалося на Україні з Х ст. до об'єднання 1386 року Королівства Польського та Великого князівства Литовського, а потім - до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва.

Естерхазі, Петер. Небесна гармонія [текст]: роман / П.Естерхазі. – Харків: Фоліо, 2013. – 415 с.
Цей роман називають одним із найколоритніших європейських романів за останні 50 років. В ньому Петер Естерхазі з іронією відтворив історію своєї сім'ї, знаменитої угорської родини, що протягом століть переживала як високі злети, так і стрімкі падіння.Третяк, А. Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні [текст] / А.Третяк. – К.: АВІАЗ, 2013. – 168 с.