Наші виданняТячівщина в іменах [текст]: довідково – бібліографічне видання/ Тячів. Центральна районна бібліотека; уклад. Г.П. Волос; відпов. За випуск І. С. Ключкей. – Тячів, 2011. – 42 с., іл.
У виданні поданий матеріал про життєвий і творчий шлях видатних особистостей Тячівщини. Розраховане як на студентів, вчителів, науковців та культосвітніх працівників, так і широко коло користувачів, які цікавляться питаннями історії, культури, літератури, громадського життя нашого краю.
Хрещення – Погляд крізь віки [текст]: методико – бібліографічні матеріали до 1025 – річчя Хрещення Київської Русі. уклад. О.В. Годомич, Н.І. Штець, Л.М. Патяник; відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2013 – 24 с.

Методико – бібліографічні матеріали «Хрещення – погляд крізь віки» розраховані для широкого ознайомлення користувачів з колом питань, що стосуються історії Хрещення Русі.
Людина доброї долі [текст]: методико – бібліографічні матеріали до 210 – річчя від дня народження О. Духновича (1803 – 1865) уклад. О.В. Годомич, Н.І. Крічфалушій; відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2013. – 18 с.

Методико – бібліографічні матеріали «Людина доброї долі» розраховані для підготовки та проведення заходів по відзначенню 210 – річчя від дня народження О. Дужновича. У матеріали ввійшли: життєвий і творчий шлях, його вірші, листи, ескізи книжкових виставок, а також періодичні педагогічні видання та книги ІІ половини ХХ ст., у яких розміщено статті про життя і діяльність Олександра Васильовича Духновича.


Тарас Шевченко і українське православ’я [текст]: методико – бібліографічні матеріали до відзначення шевченківських днів уклад. Н.І. Штець, Л.М. Патяник, М.Ю. Гуцул; відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2014. – 15 с.

У методико – бібліографічних матеріалах «Тарас Шевченко і українське православ’я» йдеться мова про його дитинство і раннє спілкування з Богом, та майбутню долю письменника, а також надані сценарій та книжково – ілюстративна виставка.
Інноватика в освіті України [текст]: огляд – дайджест/ уклад Г.П. Волос; відповід. За випуск І. С. Ключкей. – Тячів, 2013. – 11 с.

Інновації – це суспільно необхідна творча діяльність, без якої не може результативно відбуватися будь – який суспільний процес, зокрема і освітній. Публікація містить тематичний підбір книг, статей й періодичних видань, що надійшли до бібліотеки протягом останніх років.

Вищі навчальні заклади України [текст]: вебібліографічний список/ Тячівська центральна районна бібліотека; уклад. А.І. Адамчук; відповід. За випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2013. - 32 с.

Сучасний ВУЗ повинен, насамперед, відповідати проблемам часу, акцентувати свою діяльність на формуванні високоосвіченої, професійної еліти України, вільної і творчої, здатної до самостійного й активної дії.


Молодь майбутнього [текст]: методико – бібліографічні матеріали до Дня молоді/уклад. Н.І. Штець, М.Ю. Гуцул, Л.М. Патяник; відповід. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2013. – 23 с.

Молодість – це радість. Спробуй радіти вже зараз і твоя молодість залишиться з тобою надовго! Бути молодим – прекрасно. Це безцінний дар, який треба приймати з вдячністю, намагатися використовувати всі переваги цього періоду життя . У методико – бібліографічних матеріалах «Молодь майбутнього» висвітлюється питання та проблеми молоді сьогодення, а також цікаві сценарії та ескізи книжкових виставок, які допоможуть у вашій роботі з молоддю.

І. Франко – мов рух стихій, що творить в нас і серед нас [текст]: методико – бібліографічні матеріали до 155-річчя від дня народження І.Я. Франко/ уклад. Н.К. Нодь; відпов. За випуск І.С. Ключкей; дизайн обгортки В.М. Крулько. – Тячів, 2011. – 35 с.


Методико – бібліографічні матеріали підготовленні до 155-річчя від дня народження І.Я. Франка розраховані на широке коло спеціалістів, вчителів, бібліотекарів, а також читачів, які глибоко вивчають творчість цього видатного письменника.

Цілий світ живе у кожнім її слові [текст]: методико – бібліографічні матеріали до 140-річчя від дня народження Лесі Українки (1871 - 1913) уклад. Н.К. Нодь, П.М. Патяник; відпов. За випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2012. – 31 с.

Присвячений 140-річчя від дня народження  української письменниці, революціонерки Лесі Українки збірник методико – бібліографічних матеріалів допоможуть широко відзначати ювілей. Матеріали можуть бути використані при підготовці рефератів та курсових, проведенні масових заходів, оформлення книжкових виставок. І горить твоє серце в гронах калини [текст]: методико-бібліографічні матеріали до відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного прапору / уклад. Н.І. Крічфалушій, відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2014. – 20 с. 

У методикбібліографічних матеріалах подана коротка історія створення дня Незалежності України та дня Державного прапору також надані сценарії, інтелектуальна гра, ескіз книжкової виставки. Матеріали можуть бути використані в проведенні масових заходів, оформлення книжкових виставок.Шевченкова свіча століття горить [текст]: методико- бібліографічні матеріали до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка (1814-1861) / уклад. Н.І. Крічфалушій, відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2014. – 34 с. 

Методико-бібліографічні матеріали присвячені 200-річчю від дня народження світоча української культури, геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. У матеріалах «Шевченкова свіча століттями горить» ввійшли загальні відомості про письменника, а також надані сценарії, поетичні читання, уний журнал, ескізи книжкових виставок та інтернет – ресурси які допоможуть вам у пошуку потрібної інформації. 


Символ національної єдності: вебліографічний список / Тячівська центральна районна бібліотека; уклад. А.І. Адамчук; відповід. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2014. – 16 с.

Вебліографічний список розкриває творчість Т.Г.Шевченка, яка є найвидатнішим всеєвропейським і світовим явищем. Кожен, хто глибоко вивчає творчість великого сина України, поета, художника, невтомного борця проти національного гніту візьме до уваги цей список.
Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу [текст]: інформаційний дайджест / уклад. Г.П. Волос, відпов. за випуск І.С. Ключкей. – Тячів, 2014. – 9 с. 

Дане видання сформоване з метою підтримки виховання почуття патріотизму серед молодого покоління. До списку включені навчальні, довідкові видання, статті із збірників, періодичних видань. Інформаційний дайджест буде корисним для бібліотекарів, вчителів, учнів, студентів, всіх, тих хто цікавиться питаннями національно-патріотичного виховання.


  Працівники відділу класифікаційних систем Книжкової палати України провели у  науково-практичний семінар    " Методика індексування в...