вівторок, 28 січня 2020 р.


29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Бій під залізничною станцією Крути належить до однієї з найбільш трагічних сторінок української історії. Але трагедія була не лише в тому, що під Крутами загинув цілий Студентський Курінь. Справа, за яку вони полягли, є справді священною, тож  смерть трьохсот борців на полі бою не можна сприймати лише як трагедію.
Сьогодні, 28 січня в Тячівській районній бібліотеці учням 10-А класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 ім. В. Ґренджі-Донського був продемонстрований документальний фільм "Крути. Історія пише". Про події, які сталися цього дня учнів повідомила зав. відділом обслуговування ЦРБ  Леся Патяник. Також присутні мали змогу ознайомитись з документами представленими на книжковій виставці "Під Крутами пішли в безсмертя".
Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

                             Уклін безсмертній жінці – величній Лесі Українці                                25 лютого – День народження укр...