пʼятниця, 1 жовтня 2021 р.

     До Всеукраїнського дня бібліотек, який традиційно відзначається 30 вересня, та Міжнародного дня людей похилого віку, що відзначається щорічно 1 жовтня дає можливість обєднати ці дві свята та вшанувати ветеранів бібліотечної справи. 

    Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. 

     Працівники Тячівської пулічної бібліотеки  відвідали колишніх працівників біліотек м. Тячів, які багато років свого життя присвятили бібліотечній справі - Христину Бора, Магдалину Сливка, Ірину Гашпар, Ірину Микулянець. Привітали їх з днем бібліотек, бажали їм здоров'я та довголіття, передали подяки та подарунки  від голови Тячівської міської ради І.І. Ковача. В свою чергу вони також привітали всіх з днем бібліотек і побажали вдячних читачів і поповнення фондів хорошими книгами.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

  1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для жит...