середа, 27 вересня 2023 р.

 

    Сьогодні Тячівську громаду з презентацією новинок відвідав відомий дитячий письменник, який пише в жанрах чарівної казки, чарівної повісті, фентезі та публіцистики, автор віршів та оповідань для дітей Сашко Дерманський. Він — неодноразовий переможець безлічі літературних премій.

Зустріч зібрала багато дітей зі  шкіл громади та користувачів бібліотек. Ведучі  Соломія Гарагонич  та  Вікторія Сойма,  користувачі Тячівської дитячої бібліотеки, учениці Тячівського ліцею №1  зачитали  біографію, та  запросили  присутніх у світ казок разом з  автором.

Письменнику   було задано безліч запитань, на які він з задоволенням відповідав дітям.

Прихильники творчості Сашка Дерманського мали змогу придбати книги з його автографом,  та  зробити фото на пам'ять. Автор в свою чергу подарував книгу в Тячівську дитячу бібліотеку  для маленьких читачів.

 Інна Ключкей директор КЗ "Публічна бібліотека" подякувала п. Сашкові за захоплюючу зустріч, вручила Подяку від начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради  Едіти Петер, та пам'ятний подарунок.

 Читати книги  Сашка Дерманського варто всім читачам, які стежать за сучасною українською дитячою літературою або бажають розважити дітей легкими, веселими і захоплюючими історіями.

        

 


Немає коментарів:

Дописати коментар

  Працівники відділу класифікаційних систем Книжкової палати України провели у  науково-практичний семінар    " Методика індексування в...