понеділок, 26 червня 2017 р.

За круглим столом бібліотеки смт. Тересва зібралися користувачі юного та зрілого віку, щоб поговорити про Конституцію - основний Закон України; документ державного значення положення якого регламентують основні правила суспільних відносин у межах держави, роботу всіх органів влади й суспільних організацій, який визначає трудове право тощо. 
 Учасники обговореня палко висловлювали свої погляди на ступінь дієвості Основного Закону для  різних  прошарків населення , що для кожного Конституція  діє по різному . Процес народження української Конституції був досить болісним і довготривалим. Кінцевий текст Конституції був прийнятий Верховною Радою України 28 червня 1996 року. Про історію створення документа в бібліотеці оформлено тематичну полицю " 28 червня - День Конституції України", тож бажаючих докладніше переглянути представлену літературу запрошуємо до бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар

  10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, ...