пʼятниця, 22 червня 2018 р.

21 червня 2018 року на базі Буштинської бібліотеки-філії (завідуюча бібліотеки - Орос Н.В. та провідний бібліотекар - Герчак О.І.) відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників Тячівської ЦБС на тему "Соціально-психологічні особливості спілкування бібліотекаря і дитини"
Відкрили семінар: Ключкей І.С. - директор Тячівської ЦБС, Магула О.В. - головний спеціаліст відділу культури Тячівської РДА. Привітав бібліотекарів та побажав плідної праці Паш І.Ю. -  голова Буштинської селищної ради.
Консультації надали:
- "Бібліотека на допомогу соціально-психологічній адаптації дитини" - Федина В.В. - завідувач Тячівської районної бібліотеки для дітей. 
«Бібліотечна робота з дітьми: дитина у світі права» - Сасин А.В. - провідний бібліотекар Тячівської районної бібліотеки для дітей.
- "Розстановка та основні розділи бібліотечного фонду, систематизація за таблицями УДК - врахування вікових особливостей користувачів" - Сутула О.І. - завідуюча відділом обробки та комплектування літератури Тячівської ЦБС.
Власним досвідом ділилася завідуюча бібліотекою-філією с.Бедевля - Пастернак П.М. за темою "Бібліотека - територія читання та творчого розвитку дитини".
З роботою бібліотеки-філії смт.Буштино ознайомила завідуюча бібліотеки - Орос Н.В.
Для бібліотекарів району були проведені:практикум "Класифікація та опис нових надходжень до бібліотеки за УДК"  (пров. Сутула О.І. зав. відділом обробки та комплектування літератури) та рольова дискусія "Цінний бібліотекар", де за 5 хвилин кожен мав презентувати свого колегу (пров. Федина В.В. зав. ЦДБ).
Бібліотекарі переглянули фольклорне дійство "Буштинські побрехеньки " у виконанні фольклорного гурту "Буштинські газдиньки", який діє при бібліотеці. 
Також працівникам були надані методичні матеріали, які розробили зав. методичним віддлом Н.К. Нодь та головний бібліотекар Сливка А.В.: інформаційно-методичний лист до року німецької мови в Україні, інформаційно-методичний лист до 120-річчя від дня народження Еріх Марія Ремарка німецького письменника, заходи до дня Конституції та дня Молоді, також програму обласного дослідження „Роль бібліотек у формуванні екологічної культури населення”, анкетування по екології та умови конкурсу "Краща сільска бібліотека року - 2018".

З умовами конкурсу "Краща сільська бібліотека року" ознайомила бібліотечних працівників директор ЦБС І.С. Ключкей.
Про програму обласного дослідження „Роль бібліотек у формуванні екологічної культури населення” та терміни проведення розповіли зав. методичним відділом Нодь Н.К. та завідуюча відділом обслуговування Тячівської ЦРБ Патяник Л.М.

Підвели підсумки семінару-практикуму директор ЦБС І.С. Ключкей та зав. ЦДБ В.В. Федина.


Немає коментарів:

Дописати коментар

  ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ – ЧАС РОДИННИХ ТРАДИЦій 7 грудня – Всеукраїнський день української хустки.Ця подія покликана об’єднати жінок різно...