середа, 10 жовтня 2018 р.


Хвилююче свято працівників освіти в черговий раз спонукає нас згадати своїх вчителів, привітати їх і висловити вдячність за набуті  знання.   
Саме сьогодні, клубно - бібліотечні працівники (Н.В.Фіцай, М.І.Фіцай) завітали до Оксани Петрівни Нужненко, колишньої вчительки зарубіжної літератури Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
Зараз вона на заслуженому відпочинку. Роки відповідальної вчительської роботи швидко промайнули. Оксана Петрівна й досі щиро, по-материнськи, цікавиться долею своїх вихованців, бо вона присвятила своє життя найпочеснішій та найпотрібнішій професії на Землі - педагог. За плечима Оксани Петрівни 56 років трудового стажу протягом якого свої знання, сили, здібності віддавала дітям.                                                                                            
Разом з нині покійним чоловіком виховала 3 -х дочок. Сьогодні Оксана Петрівна тішиться 6 - ма онуками та 7 - ма правнуками. Займається домашніми справами, тримає невеличке господарство та доглядає за квітами і садом, який цього року вродив рясно та радує її око щедрими дарами . Продовжує цікавитися політичним життям України, постійно слідкує за новинами і щиро переживає за майбутнє своїх рідних.                                                                               
Тож, щасти Вам та дай Боже здоров'я, щастя та ще багато років життя на радість близьким, рідним і друзям. Адже через місяць разом з ними зустрінете ювілей - 75 років. З роси й води Вам!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...