понеділок, 14 січня 2019 р.


3 січня 2019 року в будинку культури с. Тарасівка   відбулося урочисте вручення «Ордена матері бійця АТО» -  Шобей Ганні, за проханням ГО «Майдан Стрийщини» за гідне виховання достойного сина-патріота України - Шобей Романа, який є уродженцем Тарасівка, проживає у Львівській області, і з 2014 року проходить службу на Сході. Орден вручив сільський голова Руснак Л.В.
Свято для п. Ганни організувала провідний бібліотекар Марційчук Г. М. Орден матері, Альбом з фотографіями,  Подяку матері бійця АТО від імені виконавчого комітету сільської ради вручила сільський голова Любов Руснак.  Ми всі схиляємо голови перед мужністю матерів, які виховали достойних синів, таких як Шобей Р.В.

З нагоди свята для матері Шобей Ганни, користувачі бібліотеки, а саме   Дикун Іванна   виконала пісні «Не треба мамо», «Мамина сорочка». Бердар Желанна, Дьолог Валерія, Декет Ганна  продекламували вірші  «У садочку біля хати», «Мами у Бога благають», «Джерельний тихий спів води» та інші.  Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув на Сході.Немає коментарів:

Дописати коментар

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

  Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзнач...