пʼятниця, 10 травня 2019 р.


«Уклін Вам, ветерани, до землі!»
8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.
Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
В с. Красна до Дня пам’яті та примирення був проведений урочистий концерт біля Обеліску слави. На концерті були присутні школярі, працівники всіх державних установ села та всі небайдужі односельчани. Діти декламували вірші, співали пісні. Голова села Марія Михайлівна Носа привітала односельчан з 74-ою річницею від дня перемоги у Другій Світовій  Війні, а загиблих солдатів вшанували хвилиною мовчання.
Олеся Грицан,
провідний бібліотекар с. КраснаНемає коментарів:

Дописати коментар

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

  Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзнач...