понеділок, 30 вересня 2019 р.

На передодні  свята Всеукраінського дня бібліотек в Вишоватській бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію   для  першокласників під назвою «Запрошуємо у світ книги»
Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Бібліотекар зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І, хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Учні познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою.

Зустріч наша відбулася цікаво і весело і кожен з дітей пообіцяв, що книги  будуть їхніми найкращими  друзями.


Немає коментарів:

Дописати коментар

  19 лютого – День Державного Герба України Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Рад...