середа, 23 жовтня 2019 р.


Українська революція – низка подій пов'язаних  з національно-визвольною боротьбою українського народу 1917-1921рр. посідає особливе місце. Це драматичний ,вкрай суперечливий  і водночас насичений важливими політичними і соціально-економічними подіями період української національно-демократичної революції, громадянської війни та іноземної збройної інтервенції.  Гостра політична боротьба, змагання за незалежність України в 1917-1921рр., за її державність піднесли національну свідомість українського народу, який зробив вагомий внесок  не лише в історію України, а й в історію Європи, світову історію.

З метою вшанування боротьби  за незалежність  і соборність України та визнання історичного значення подій пов'язаних з визвольною боротьбою до 100-річчя Української Революції у відділі обслуговування на абонементі діє  книжково-ілюстративна виставка "Це нашої історії рядки: українська революція 1917-1921рр." Представлена література розповідає про видатних діячів національно-визвольного руху, культурні аспекти революційного часу, дає можливість глибше пізнати історію Української революції  1917-1921 років та етапи визвольної боротьби від минулих століть  до сьогодення. Українська революція 1917-1921рр. дуже важлива в плані відновлення саме історичної пам'яті ,бо те суспільство ,той народ ,який втратив історичну пам'ять , який не знає, що таке його герої, приречений на історичне забуття.Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...