четвер, 5 листопада 2020 р.

 Протягом тижня відбувалося навчання бібліотечних працівників, які долучилися до національного проекту "Дія. Цифрова освіта". У навчанні прийняли участь працівники Тячівської ЦРБ та бібліотек-філій сс. Криве, Калини, Новоселиця та Руське Поле. Всі фахівці отримали електронний сертифікат Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності та успішно здали фінальне тестування на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Користувачі цих бібліотек з допомогою бібліотекарів зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Довідково: Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року - партнер проекту Міністерства цифрових трансформацій України "Дія. Цифрова освіта", що є складовою національного проекту "Дія", за яким передбачається створення онлайн-сервісів державних послуг задля побудови "Держави у смартфоні".Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...