понеділок, 26 липня 2021 р.

День Хрещення Київської Русі-України

 

День Хрещення Київської Русі-України  відзначається в Україні щорічно 28 липня — у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

Це свято відзначають у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для українців воно символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Це — символ неподільності Українського народу і його єдності навколо ідеї сильної держави і віри. Це символ соборності всіх українців і наших земель навколо рідної політичної й духовної столиці — Києва.

До уваги жителів Тячівської ТГ КЗ "Публічна бібліотека Тячівської міської ради з філіями" пропонує огляд літератури "Хрещення Русі – епохальна подія в історії".

Книжкова виставка представляє друковані видання, які розповідають про історичну подію, що відбулася у 988 році та стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

З виставками можна ознайомитись в бібліотеках м. Тячів, с. Р. Поле, с. Лази, с. Округла.Немає коментарів:

Дописати коментар

22 березня  на платформі ZOOM прйшла  онлайн школа " Безперервна бібліотечна освіта".  Відбувся вебінар  "Цифровий контент бі...