неділю, 22 січня 2017 р.

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.
Напередодні свята 20 січня у кінотеатрі ім.Т.Шевченка в Тячеві відбулися урочисті збори, присвячені Дню Соборності України та 71-й річниці утворення Закарпатської області у складі України. Найперше, присутні переглянули документальний фільм «Акт злуки: відтворення історичної правди», також присутні зібрання мали змогу переглянути книжкову виставку «На шляху до Соборності України», яку підготовили працівники районної бібліотеки.  «Знай права – виконуй обов’язки" Інформаційна довідка Права людини як броня – вони захищають нас; вони як правила – говорять нам,...