вівторок, 11 квітня 2017 р.

                      Диво із див – українська писанка
    
    Не встигли зимові струмки віддзвеніти, а у вікно вже Великдень дивиться. «Христос воскрес! - Воістину воскрес!» - вітаєшся ти по-великодньому і враз помічаєш, як земля воскресає від ласкавого Божого дотику. Дивовижне свято!
     Сьогодні наше свято належить маленькому диву - писанці, символові життя, оберегові, кожний малюнок якого таїть у собі молитви - звернення до Бога, привертає добрі сили і відвертає лихі, розповідає про створення світу, про вічні закони мудрості і любові.
      11 квітня відбулося офіційне відкриття VI районної виставки писанок, крашанок "Писанка-мальованка". Майже усі бібліотеки-філії та будинки культури взяли участь у створенні справжнього настрою великоднього свята: писанки - крашанки, вишиті рушники та привітна атмосфера. На виставці зібрано великодню атрибутику з усіх куточків району і також представлено книжково-ілюстративну виставку книг "Диво із див – українська писанка", яку підготували працівники районної бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...