вівторок, 16 січня 2018 р.

Хай Рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові
 Різдво Христове – це світле свято приносить благодать, мир, щастя у кожну хату, любов і ралість у серця, чуйність та щирість – в наші   душі . В перший день Різдва завідуюча бібліотеки фідії Орсаг Н.А.  разом з священиком Свято-Покровської церкви отцом Василієм, вчителькою Сава Т. М., школярами Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  влаштували справжнє різдвяне свято для жителів села Чумальово.
Незважаючи на нетипову для зими погоду  вдалося принести в життя селян краплю святкового настрою. Переодягнуті в сценічні костюми, діти їздили селом на конях, прибраних домотканими килимами та дзвіночками, співаючи різдвяних колядок.

З вітальними словами Вертеп завітав до мешканців села, несучи в їхні оселі радісну звістку про народження Спасителя. Селяни з радістю приймали у себе юних колядників, не приховували захвату, та з великим задоволенням слухали, а згодом і підхоплювали слова добре відомих колядок. За таке привітання колядників щедро обдаровували гостинцями, бажаючиїм добра та щастя.Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...