понеділок, 23 квітня 2018 р.


"Живи книго, в кожнім домі, в кожній хаті"

Всесвітній день книг і авторського права відзначається 23 квітня.
У 1995 році на паризькій конференції ЮНЕСКО було прийнято рішення про встановлення даного свята. Його головна мета — викликати у молодого покоління повагу до літератури, закликати людей до читання книг, які є невід'ємною частиною духовної спадщини кожної епохи.
Книга є носієм найрізноманітнішої інформації. На основі її використання організований весь освітній процес в цивілізованому світі. Також книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Цінність цього свята якраз і полягає в пропаганді цих ідей. Тільки любов до книги допоможе людям передати свій життєвий та історичний досвід наступним поколінням. День книг і авторського права можна назвати одним з інструментів культурного збагачення людства. Бібліотеки та працівники установ проводять різні заходи та акції. Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства.
Сьогодні, 23 квітня працівники Тячівської центральної районної бібліотеки провели вуличну акцію "Впусти книгу в серце". Були роздані флаєрки з висловами про книги відомих людей: Т.Г. Шевченка, В.Сухомлинського, Г.Лейбніц, Д.Дідро, К Паустовського і т.д., прохожі мали змогу ознайомитись з представленою на книжковій виставці літературою авторів Тячівщини.

  Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...