понеділок, 23 квітня 2018 р.


"Живи книго, в кожнім домі, в кожній хаті"

Всесвітній день книг і авторського права відзначається 23 квітня.
У 1995 році на паризькій конференції ЮНЕСКО було прийнято рішення про встановлення даного свята. Його головна мета — викликати у молодого покоління повагу до літератури, закликати людей до читання книг, які є невід'ємною частиною духовної спадщини кожної епохи.
Книга є носієм найрізноманітнішої інформації. На основі її використання організований весь освітній процес в цивілізованому світі. Також книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Цінність цього свята якраз і полягає в пропаганді цих ідей. Тільки любов до книги допоможе людям передати свій життєвий та історичний досвід наступним поколінням. День книг і авторського права можна назвати одним з інструментів культурного збагачення людства. Бібліотеки та працівники установ проводять різні заходи та акції. Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства.
Сьогодні, 23 квітня працівники Тячівської центральної районної бібліотеки провели вуличну акцію "Впусти книгу в серце". Були роздані флаєрки з висловами про книги відомих людей: Т.Г. Шевченка, В.Сухомлинського, Г.Лейбніц, Д.Дідро, К Паустовського і т.д., прохожі мали змогу ознайомитись з представленою на книжковій виставці літературою авторів Тячівщини.

  Немає коментарів:

Дописати коментар

  19 лютого – День Державного Герба України Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Рад...