понеділок, 14 грудня 2020 р.

 

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна нелегка, але все дається в порівнянні .

Ми хочемо віддати данину пам’яті людям, які ціною власного життя врятували нас, а також людей які змушені були залишити свої домівки, свою батьківщину, людей які залишилися інвалідами. Адже ще і сьогодні ми не усвідомлюємо всіх наслідків лиха, не осягаймо всієї глибини катастрофи.  

Тячівці також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу.

У ці грудневі дні працівники нашої бібліотеки звертають неабияку увагу користувачів та  громадськості до перегляду книжкової виставки «Чорнобиль усім нам болить» яка розміщена  на абонементі та перегляд теки – накопичувач  «Чорнобиль – як чорний біль», де зібрані друковані матеріали з ЗМІ та список учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 Надання державного статусу «Дня ліквідатора» ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, найважливіша з яких, недостатній для нормального життя розмір пенсії. Безпосередньо з цією проблемою пов'язана й інша - проблема статусу ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

  Ця катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях. Нехай мирний атом служить на благо людства.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...