пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Сьогодні, 1 грудня, в рамках  проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) в районній бібліотеці відбулася інформаційна ярмарка "Спроможна громада - спроможна країна". На заході присутнім було пояснено про суть децентраліації в Україні, про громадян, які мають бути активні та про те, що означає  слово - "спроможна".
Після чого, всіх  присутніх було запрошено до будинку культури на благодійну акцію "Збираємо тепло сердець" з нагоди Міжнародного дня людей обмеженими фізичними можливостями. У фойє РБК була організована виставка "Децентралізація - крок у майбутнє".
Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали з питань децентралізації.
Довідка: Тячівська районна бібліотека перемогла у проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС і має на меті донести до широкого загалу суть реформи децентралізації.

#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...