До 205-річчя від
дня народження Т. Г. Шевченка у бібліотеці-філії смт. Буштино відбувся І етап конкурсу читців-декламаторів
"До висот Шевченкового слова". В конкурсі прийняли участь користувачі
різних вікових груп, кращі з яких були відібрані на районний конкурс . Діти
декламували вірші біля облаштованої тематичної виставки.








Немає коментарів:
Дописати коментар