понеділок, 16 березня 2020 р.


У бібліотеці-філії с. Угля до Дня поезії проведено творчу зустріч (бібліо-кафе) "Майстерність пера - майстерність серця". На свято  було запрошено  поетів села Ірину Голубку, Василя Данч, Михайла Стана. Кожен з них декламував власні вірші та ділився творчими планами на майбутнє. Ведучими бібліо-кафе були бібліотекарі с. Угля Любов Немеш та с. Мала Уголька Надія Штець.

Після Першої світової війни територія Закарпаття увійшла до складу Чехословаччини. У жовтні 1938-го року було проголошено автономію Карпатської України зі столицею в Ужгороді, де постав свій уряд. Для захисту краю  в Хусті була створена Організація народної оборони «Карпатська Січ». 81 рік віддаляє нас від славних і трагічних подій Карпатської України.  То був час незвичайного піднесення святого патріотизму заради високих ідеалів. Карпатські січовики в ті важкі часи - березневі дні 1939 року показали вершину особистого героїзму викликаючи подив всього світу. Вони гідно зустріли ворога на Красному Полі і відділи найдорожче – життя.
Закарпаття, цей клаптик срібної землі, за свободу українського народу на Краснім полі – під Хустом, віддало на жертву найкращих синів.
В Тячівській центральній районній біблотеці оформлена книжкова виставка "Велич і трагедія Карпатської України"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...