середа, 23 вересня 2020 р.

 22 вересня у районному будинку культури відбувся районний семінар працівників культури на тему: «Організація роботи клубно-бібліотечних та музейних закладів в умовах пандемії «Covid-19» та адміністративної реформи». 

У роботі семінару взяли участь - Шетеля Наталія Ігорівна – директор Ужгородського університету культури і мистецтва, заслужений працівник культури України, Гудак Василь Антонович – начальник відділу культури Тячівської районної державної адміністрації, Петер Едіта Балинтівна – в.о.начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради. Розпочали зустріч семінар показовим масовим заходом: «Ми за мир у всьому світі»

У концертній програмі інформаційної години взяли участь: Віталіна Шийка викладач Драгівської дитячої школи мистецтв, Даяна Фера-художній керівник будинку культури с.Ганичі, танцювальний колектив будинку культури с.Руське Поле (керівник –Світлана Орос), вокальний дует викладачів Тячівської дитячої школи мистецтв у складі Андріани Поп та Ірини Турчиняк.

Семінар відкрив Гудак Василь Антонович начальник відділу культури, привітавши гостей і працівників культури району, побажав всім плідної роботи. Відтак Сасин Наталія Йосипівна- в.о.директора РБК запросила до слова Петер Едіту Балинтівну – в.о.начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради, яка розповіла про роботу закладів культури ОТГ в умовах карантину. Потім слово мала Шетеля Наталія Ігорівна – директор Ужгородського університету культури і мистецтва, заслужений працівник культури України. 

Про «Особливості роботи бібліотек Тячівщини в умовах карантину» розповіла Нодь Наталія Каролівна - завідувачка методичним відділом центральної районної бібліотеки. Консультацію «Бібліотека: мотивація до читання та активний учасник процесу формування національно-патріотичної свідомості дітей» підготувала Федина Вікторія Василівна – завідувачка районної бібліотеки для дітей. Питання "Пріоритетні напрямки краєзнавства, як дійовий засіб патріотичного виховання молоді в закладах культури " розкрила Шпілка Діана Іванівна – в.о. директора районного методичного центру. 

Присутні подивилися фрагмент фільму спільного проєкту клубно-бібліотечних та музейних працівників: «Збір та обробка видів народного декоративно-прикладного мистецтва як елементів нематеріальної культурної спадщини» про ткалю, вишивальницю с.Новоселиця - Проданець Марію. 

На закінчення семінару Марина Шобей – провідний методист районного методичного центру, Дипломантка онлайн конкурсів та фестивалів, виступила з власною піснею «Золота осінь». У фойє будинку культури розміщено виставку малюнків «Мир дітям планети Земля», виставку тарілок з глини та ляльок-мотанок показала Мар’яна Бордунова, викладач Тячівської ДШМ, вишиті рушники презентувала Ніла Гарбуз-завідуюча історико-краєзнавчого музею ім.С.Вайди с.Дулово. Для працівників закладів культури були роздані методичні матеріали по темі семінару та примірні сценарії масових заходів.Немає коментарів:

Дописати коментар

  Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–...