неділя, 21 лютого 2021 р.

 

День рідної мови!

Найперше було слово,
Крізь темряву  й хаос.
 Воно, як вічне диво,
Над світом піднялось.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято започаткували у листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі з метою підтримки мови, як ознаки культурної приналежності особи.

У Святому Письмі сказано: "Спочатку було Слово". Для кожної людини воно завжди спочатку.

Мова – одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Тож нехай наші почуття на сьогоднішньому святі стануть не тільки  емоційними, а й яскравими, колоритними й незабутніми.

В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови».

У бібліотеці для дорослих можна ознайомитись з виставкою під назвою "Там, де живе рідна мова, живе український народ". Книги призначені фахівцям, студентам, учням,  поціновувачам рідного слова.

 

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...