вівторок, 6 квітня 2021 р.

   Рубрика "Новинки нашої бібліотеки від УІК" 

   Сара Джіо — американська письменниця. Автор сентиментальних романів.  Книги Сари Джіо вийшли більш ніж в 27 країнах світу, включаючи Італію, Францію, Бразилію, Росію, Китай. У Туреччині, Норвегії, Польщі та Росії вони стали бестселерами.

  Твір «Я кохатиму тебе завжди» розкриває перед нами головну героїню, котра здається щасливою, бо має чудового нареченого і гарну кар’єру, однак одна зустріч із бідним та безпритульним чоловіком, у котрому вона впізнала свого колишнього керівника, змінила її життя назавжди. Автор демонструє нам, як почуття можуть виникнути буквально на порожньому місці та затягти у непередбачуваний вир пристрасті й кохання. 

   Принесе насолоду читачам і твір «Фіалки в березні».  У центрі сюжету – молода письменниця, котра пережила емоційну кризу й розставання з коханим. Для заспокоєння вона приїжджає до бабусі, в селищі якої згодом зустрічає цікавого хлопця. Книга є романтичною та інтригуючою водночас. Вона буде цікава тим, хто обпікся на почуттях та боїться впускати їх у своє серце знову. Автор переконує читача, що не варто опускати руки, бо зневіра в себе ще нікого не витягувала із кризи. Власне щастя треба розбудовувати і боротися за нього, а коли воно таки реалізується – міцно тримати, аби не втратити.

   Прочитати книги Сари Джіо українською мовою варто кожному, хто любить ніжні й сентиментальні жіночі романи. Вони є справжнім цілющим бальзамом для душі, пораненої невзаємним коханням, зрадою чи втратою найдорожчої людини. Декого її твори примусили переглянути своє життя, позбавитися від токсичних стосунків, а когось узагалі витягли з тяжкого душевного смутку чи вберегли від фатального та необдуманого кроку. Книги Сари Джіо українською мовою звучать особливо емоційно та ніжно. 
Книги отримані завдяки Українському інституту книги 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...