неділя, 12 листопада 2017 р.

Життєва осінь ювілярки
"Життя її - пізня осінь, коли все марніє.  
Сонце світить та не гріє, бо холодом віє..."

Чудової осінньої днини в День працівників культури клубно-бібліотечні працівники с. Ганичі з квітами та подарунком завітали до колишньої техпрацівниці БК  Криць Ганни Василівни, якій днями виповнилося 80 років.      

У щирій бесіді Ганна Василівна поділилася спогадами про босоноге дитинство, про те, як народила та виховала разом з своїм чоловіком 8 дітей і дала їм хорошу путівку у життя. 
Та життя не завжди стелило їй квіти під ноги, адже зазнала і гіркоти втрат, і розчарувань - осталася вдовою. Але не дивлячись на життєві труднощі любить і переживає за своїх дітей та тішиться онуками, правнуками.
Доля розпорядилася так, що вже 11 років прикута до ліжка, але вона не забуває народну пісню та жарти і в хвилини самотності ними себе утішає.                      Працівники культури подарували ювілярці куплети найщиріших побажань радості і здоров'я, ласки - від Бога, від людей  - добра, виконали віночок українських народних пісень та заспівали "Многая і благая літ".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...