середа, 22 листопада 2017 р.

День Гідності та Свободи - це віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

21 листопада  у Тячеві з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів до пам'ятника Героям Небесної сотні. Корзини з квітами до пам'ятника поклали представники райдержадміністрації, районної ради, Тячівської міської ради, установ та організацій, волонтери та ін.
 Розпочався мітинг звучанням Гімну України, після чого ведучі: працівники бібліотеки та районного будинку культури - Сасин Анна, Волос Марина, Сливка Альона та Риго Рената, коротко розповіли про історію революцій незалежної України. У виконанні Народного вокального тріо районного будинку культури звучала пісня «Моя Україно».
Всіх Героїв Майдану і воїнів - захисників на Сході , які загинули за світле майбутнє України було вшановано хвилиною мовчання.

Працівниками районної бібліотеки була підготовлена виставка - спомин "Революція гідності: як це було".Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...