четвер, 9 листопада 2017 р.

9 листопада 2017 року в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід присвячений до дня української писемності та мови. В заході приймали участь учні 6-7 класів. Організаторами свята були педагог-організатор Попович О. В., вчитель української мови Метелешко О. І. та бібліотекар Михалчич Н. М. На виховний захід також завітали представники місцевої влади.
Українська мова - державна мова України. Вона також є рідною мовою українців, які проживають за межами України: у Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Словаччині, Румунії, Канаді, США, Австралії та інших країнах. Українською мовою розмовляє близько 45 мільйонів людей і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.
«Моя прекрасна українська мово,
Найкраща пісня в стоголоссі трав.
Кохане слово, наше рідне слово,
Яке  колись Шевченко покохав.»В бібліотеці с. Терново проведено до Дня писемності і мови перегляд літератури "І сонцем слово засіяло" та проведено вікторину "Чи знаєш ти?"


Немає коментарів:

Дописати коментар

  19 лютого – День Державного Герба України Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Рад...