пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Улас Олексійович Самчук народився 20 лютого 1905 року в селі Дермань Дубенського повіту Волинської губернії (нині Здолбунівський район Рівненської області) у родині Олексія Антоновича та Настасії Уліянівни Самчуків, — як на той час, заможних хазяїв. По суті, світогляд майбутнього визначного письменника світу формували як родина, так і довкілля: "...
Ім'я письменника Уласа Самчука ще прижиттєво було відоме у країнах Європи та Америки і, як зазначала дослідниця творчості письменника Марія Білоус-Гарасевич, "...не лишалось сумніву, що його талант належить до тих, яких лише кілька видає з себе народ на століття і які творять велику літературу".  
Цікавий огляд книжкової виставки до ювілею 115-річчя від дня народження українського поета, прозаїка, журналіста підготовлений у відділі абонементу Тячівської центральної районної бібліотеки. Запрошуємо  всіх бажаючих ознайомитись з творчістю та біографією письменника.
Документальний фільм про Уласа Самчука "Літописець свого простору" можна переглянути в читальній залі бібліотеки 21 лютого.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...