вівторок, 4 лютого 2020 р.

Жіноча громадська організація "Тересвянська Берегиня" є активним організатором розвитку культурного та благодійного життя селища Тересва. Голова організації Баняй О.І. активно залучає до цього руху Тересвянську ЗОШ, ДНЗ "Веселка", Тересвянську бібліотеку-філію, Тересвянську селищну раду та підприємців селища. 
Звісно, коли в смт. Тересві відкрився читальний зал при бібліотеці, то оминути своєю увагою таку подію колектив організації ніяк не міг, і з цього приводу ГО "Тересвянська Берегиня" вручила "Подяку за вагомий внесок у розвиток культури смт. Тересва"  начальнику відділу культури Тячівської РДА Гудаку В.А. Адже, саме за сприяння Василя Антоновича для тересвянців відкрито сучасний читальний зал, а завідуюча бібліотекою Новаленко А.В. докладає чимало зусиль для кращого задоволення читацького попиту, саме за активну роботу у розвитку бібліотечної справи Аліну Василівну також нагородили "Подякою" від ГО "Тересвянська Берегиня".Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...