понеділок, 16 жовтня 2017 р.

14 жовтня – визначний день в історії України. Адже цього дня ми відзначаємо День захисника України, День Козацтва і свято Покрови Пересвятої Богородиці.
Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію. Адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.
З цієї нагоди на базі Солотвинської ЗОШ №1, разом з бібліотекою-філією №9, було проведено годину патріота:
 «Звертаюся до тебе, мужній мій солдате!»
Учні декламували патріотичні вірші, підготували плакати, присвячені Дню Захисника Вітчизни та переглянули документальний фільм, про мужніх захисників незалежності та територіальної цілісності сучасної України. Доповненням до заходу слугувала виставка:
«Я стану, Україно, захисником твоїм!»
Важливу роль у визволенні української держави відіграла Українська
Повстанська Армія, яка 75 років поспіль 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.
Про історію виникнення УПА  розповіла присутнім вчитель історії Тракслер К.І.
Достойними нащадками Української повстанської армії є сьогоднішня молодь, яка вже має право називатися захисниками Вітчизни ,бо брала активну участь у Революції гідності, допомагає і підтримує українську армію.Немає коментарів:

Дописати коментар

  Поезія – це найпрекрасніше в людині, що єднає всіх задля утвердження цього прекрасного в житті. Любімо поезію, відчуваймо її гармоні...