понеділок, 2 жовтня 2017 р.

Книги - найкращий подарунок

"Сходило сонце любові" збірка поезій Шелемби Магдалини Іванівни. Ця книга - це щира і відверта розмова з читачем. Зворушливі твори про красу отчого краю, про чисті людські стосунки, про пам'ять, яка зігріває серце, допомагає долати труднощі, знайде тут кожен шанувальник Слова.
Авторка звертається і до історичного минулого нашого краю, з глибокою шаною пише про лицарів – Августина Волошина та Степана Клочурака, які віддали життя за нашу рідну землю. Дві збірки подаровані авторкою в Тячівську  районну бібліотеку і дві в бібліотеку – філію с. Широкий Луг.
Магдалина Іванівна Шелемба – Ференці народилася в інтелігентній сім'ї в селищі Королево, Виноградівського району 26 червня 1947 року. Батько, дідусь та бабуся Магдалини Іванівни уродженці с. Широкий Луг Тячівського району.

Авторка спочатку жила в Королеві, де закінчила два класи, а потім батьки переїхали в Ужгород. Юнацькі роки пройшли в цьому місті. Навчалась в Ужгородській СШ №1 ім. Тараса Шевченка, потім вступила до Мукачівського педучилища. Після одруження заочно навчалась і закінчила Ужгородський державний університет. Народила трьох дітей, має сім онуків та трьох правнуків. В даний час проживає в м. Сваляві, в червні відмітила круглий ювілей.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...