вівторок, 20 лютого 2018 р.


      Четверта річниця одного з найзапекліших протистоянь в середмісті столиці, коли розстріляли 23-є Героїв Небесної Сотні. Саме 18-го лютого 2014-го року похід до Верховної Ради завершився штурмом барикад та вбивством учасників протестів.                                                                                                                                  Вшанування Героїв триває і сьогодні по всій Україні. 20 лютого в м. Тячів на площі Поштовій відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито на Майдані в Києві - у мирний час.
       Долучилися  запалити свою лампадку в пам'ять людей, що віддали свої життя за Україну під час Революції Гідності і працівники Тячівської книгозбірні. Також бібліотекою була представлена книжкова виставка «Герої не вмирають!»
Немає коментарів:

Дописати коментар

  1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для жит...