пʼятниця, 16 лютого 2018 р.

ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ –
ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ

Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокішій
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…

15 лютого працівниками культури с. Велика Уголька було проведено зустріч з воїном-афганцем Апшай М. С. до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Республіки Афганістан.

   

     15 лютого в будинку культури с. ГАНИЧІ працівниками культури сіл Ганичі та Солоний проведено вшанування воїнів-афганців з нагоди відзначення  29-ї річниці виведення військ з Афганістану за сценарієм "Афганістан болить в моїй душі".
    Ведучі свята привітали учасників бойових дій в Афганістані куплетами найщиріших побажань та розповідали про те, що ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам'ятати, що серед нас живуть люди, які стали свідками цих подій.                   Сільський голова Анатолій Васильович Фіцай привітав запрошених на свято воїнів-афганців  - Лазорічок Василя Васильовича, Ковач Степана Степановича, Церкуник Івана Івановича і вручив їм медалі та квіти.     Також побажав міцного здоров'я, благополуччя в сім'ях, миру в Україні, подякував за витримку,  мужність і героїзм.
 Учасники бойових дій розповідали присутнім про страшні та незабутні дні війни, що саме з перших днів служби в Афганістані вони пізнали ціну життя, ціну взаємовиручки і взаємопідтримки. Саме тут вони склали іспит на зрілість, мужність і гідність. Гостей свята привітали активісти БК та користувачі бібліотеки літературною композицією "Афганістан болить в моїй душі".
     Всі учасники заходу пом'янули пам'ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання та заспівали "Многая і благая літ". 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...