середа, 7 лютого 2018 р.

Книжкова виставка – панорама “Тячівщина – перлина у барвистому намисті України”

Тут рідний край! Тут рідна сторона!
На доли гори дивляться в задумі.
О рідний край! О рідна сторона!
О найсолодше слово – Батьківщина.
С. Пушик
Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій виросла…Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.
Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес населення, до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства. З метою популяризації краєзнавчої літератури в Тячівській книгозбірні, в читальній залі, організована постійно діюча  книжкова виставка-панорама "Тячівщина – перлина у барвистому намисті України". На виставці представлені видання, які висвітлюють історичний шлях Тячівщини, етнографію, її природу, екологічні проблеми, дані про розвиток економіки, суспільно-політичне життя, культуру.
Велич кожного краю в людях, які тут живуть, і особливо в тих людях, які своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури краю. Розповідям про таких людей присвячений розділ виставки "Сяйво мудрого слова". Яскраві, незвичайні особистості, життя і творчість яких викликає захоплення і повагу.
А скільком "художникам слова" дарувала наша земля хвилини натхнення. Про це усі бажаючі зможуть дізнатися з розділу "Літературні шедеври Тячівщини".

Тож, запрошуємо всіх переглянути виставку-панораму! Чекаємо на Вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...