четвер, 21 листопада 2019 р.21 листопада в нашій країні віддають шану патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.
Відтак у галереї ім. Ш. Голлоші пройшла година пам’яті на яку зібралися представники районної влади та місцевого самоврядування, учасники революції Гідності, громадські активісти, працівники установ та організацій. Аби нагадати ідеї, заради яких українці вийшли на Майдан, відбувся показ документальної стрічки про події у Києві у 2013 році, також бажаючі мали змогу ознайомитися з літературою, яка була представлена працівниками районної бібліотеки на книжковій виставці "Революція  гідності: як це було". З літературною композицією "Україна – це територія гідності й свободи" виступили вихованці Тячівського ЦДЮТ (кер. Марина Берец).

Немає коментарів:

Дописати коментар

22 березня  на платформі ZOOM прйшла  онлайн школа " Безперервна бібліотечна освіта".  Відбувся вебінар  "Цифровий контент бі...