четвер, 14 листопада 2019 р.Слайм – цікавий тренд у сучасних дітей

Останнім часом дуже популярною у всьому світі дитячою іграшкою став хендгам (з англійської "жуйка для рук"), а у нас їх ще називають лизун і слайм. Склад цієї дивовижної іграшки нагадує полімер - кремнійорганічний. Його ненароком створив вчений з Шотландії Джеймс Райт ще в 1943 році.
Вперше слайм випускався компанією Mattel в 1976 році. Спочатку його продавали в пластиковій посудині і у нього був зелений колір. Потім аналоги випускалися багатьма іншими компаніями. У нас ця іграшка відома як «лизун» - назва є прямою відсилкою до веселого і милого привида Лизуна з фільму відомого, напевно, кожному - «Мисливці за привидами». А ручна жуйка за густотою більше нагадує пластилін або велику жувальну гумку.
Навіть лікарі рекомендують слайм для дітей старше 3-х років, а також для дітей з деякими психічними відхиленнями, такі як затримки психічного розвитку, в якості іграшки для розвитку дрібної моторики і пальців рук, тренує координацію рухів, для створення позитивного емоційного настрою, поліпшує концентрацію уваги, для корекції поведінки у гіперактивних дітей, для зміцнення міжпівкульних зв'язків головного мозку і розвитку творчого мислення.
Хендгам можна використовувати в якості ручного еспандера і таким чином ваші пальці завжди будуть в тонусі.
Тримаючи хендгам, ви й не помітите, як почнете ліпити його і робити різні фігурки, що добре для творчого мислення.
Ви не повірите, але навіть зняти стрес або агресію, не тільки у дітей, але і у дорослих можна за допомогою цієї іграшки. Всього за кілька хвилин умиротворяє перед контрольною в школі, іспитом або важливою зустріччю. Ви будете здивовані як швидко дитина, що плаче заспокоїться, отримавши жуйку для рук.
Цікавим є те, що можна не тільки купити вже готовий хендгам, але і зробити слайм самому! Від складових інгредієнтів залежить, як буде виглядати ваш лизун, наприклад він може бути прозорим, світитися в темряві або змінювати колір, і навіть мати магнітні властивості - колір, твердість і інші властивості залежать від ваших уподобань і фантазії.
13 листопада у бібліотеці с. Красна вирішили провести майстер-клас по виготовленню слайма постійні читачі бібліотеки. Основні інгредієнти: клей ПВА та капсула порошку для прання. Юні дівчата швидкими рухами рук перетворили складові у чудову іграшку з приємним запахом. Дівчата стверджують, що ці слайми на них позитивно впливають, вони стають спокійні та врівноважені завдяки такій розвазі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...