четвер, 9 березня 2017 р.

 «Це  вічне і святе слово мама» за такою назвою проведено літературно - музичну годину в будинку культури с. Ганичі.
Найщиріші вітання і найкращі побажання линули зі сцени  від  клубно–бібліотечних  працівників та користувачів бібліотеки.

Багато теплих слів сказано про найдорожчих і найрідніших на світі – своїх  матерів та бабусь, жінку – матір,  жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на землі. В дарунок для мам квіти зроблені  своїми  руками.
В Україні найвищого розвитку байка здобула у творчості видатного поета, байкаря Леоніда Глібова (1827- 1893 рр.), з ім'ям якого пов'язане остаточне ствердження реалістичної байки в українській літературі. Глібов народився в селі Веселий Поділ на Полтавщині в родині управителя поміщицьким маєтком. Початкову освіту він здобув удома. Підчас навчання в Полтавській гімназії написав свого першого вірша. Навчання в Ніжинському ліцеї Леонід Глібов закінчив уже знаним байкарем. Глібов постав не тільки талановитим продовжувачем байкарських традицій своїх попередників. Він був художником-новатором, який відкрив нову сторінку історії розвитку байки. 
5 Березня в бібліотеці села Лази була проведена літературна година до 190-річчя від дня народження Леоніда Глібова під назвою "Без байки світ цей був би гіршим..." На початку зав.бібліотекою Токар Т. розповіла біографію байкаря та життєвий шлях. Були запрошені учні 4-Б та 4-В класів ( класоводи Волос Г.І. та Маджара Л.О.) Діти розіграли такі байки поета в діях: "Зозуля і Півень" (Місарош В. , Волос І. , Антоній К., Тяско В.) "Чиж та Голуб "(Гайналій Д. , Томишинець В.) "Миша й Пацюк" (Гайналій Д. , Думнич М. , Павлюк М.) Всі бажаючі розказували байки поета. В бібліотеці була представлена книжкова виставка всі присутні мали змогу переглянути книги поета та взяти додому читати.Немає коментарів:

Дописати коментар

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

  Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзнач...