понеділок, 1 березня 2021 р.

    Тячівська бібліотека для дорослих, відповідно до читацьких вимог та дозвілля, щорічно поповнюється новими періодичними виданнями. З метою популяризації періодичних видань, залучення нових користувачів до бібліотеки, протягом березня  пропонуємо  Вашій увазі виставку журналів та газет «Преса на всі інтереси». Серед них свіжі номери газет: «Голос України», «Урядовий кур'єр», «Новини  Закарпаття», «Літературна Україна», «Порадниця»,  журнали для дому, сім'ї, дозвілля: «Дім, сад, город», «Дзвін»,  «Всесвіт» та ін. 
    Періодика розрахована на будь-який вік, і кожен читач знайде для себе, щось цікаве та корисне. 
    Тож запрошуємо всіх користувачів та любителів читання відвідати Тячівську  бібліотеку і  переглянути новинки періодики. Читання преси, дозволить Вам підвищити свій соціальний статус, задовольнити професійні потреби, допоможе у навчанні, повсякденному житті. 
Ознайомитися і попрацювати з газетами і журналами Ви можете в читальній залі бібліотеки.

Рубрика "Новинки нашої бібліотеки від УІК" 

Книга «Геноцид. Вступ до глобальної історії» Адам Джонс – це наймасштабніший за своїм охопленням посібник із проблем геноциду серед усіх, що видані дотепер. У цій унікальній книжці, яка відображає найновіші підходи в дисципліні genocide studies, геноцид розглядається водночас і як історичне явище, і як теоретичний та правовий концепт. Автор докладно розкриває витоки, глибину і людський вимір трагедій, що сталися на різних континентах, висвітлює роль війни, імперіалізму та соціальних революцій у розпалюванні геноцидного полум’я. Адам Джонс також приділяє увагу проблемам історичної пам’яті, ініціативам із відновлення правди і справедливості, стратегіям гуманітарних інтервенцій і запобігання новим злочинам. Книжка представляє феномен геноциду в перспективі соціальних наук: психології, соціології, антропології, гендерних студій, політології та теорії міжнародних відносин.

Це незамінне видання для дослідників геноцидів та всіх, хто зацікавлений у пізнанні однієї з найтривкіших хвороб людства.

 

Книга отримана завдяки Українському інституту книги 

#УкраїнськийІнститутКниги

 Немає коментарів:

Дописати коментар

Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня

 Цього року Україна вперше відзначає офіційно День молоді 12 серпня Саме цього дня працівники Тячівської ПБ провели вуличну акцію "Моло...